Geleneksel Yeni Yıl Çalışması - Yeni yılda, en yüksek potansiyelinizi gerçekleştirmek

2017’yi sizin için en yüksek ve en güzel potansiyeliyle yaşamak ister misiniz? O zaman olduğunuz yerde durmak, beklemek, ertelemek yok. Bu seneki Geleneksel Yeni Yıl Toplantımız’ın ana konusu: “Yeni yılda, en yüksek potansiyelinizi gerçekleştirmek

21.12.2016 Çarşamba akşamı, bu en sevdiklerimizden geleneksel toplantımızın dördüncüsünü, yine geleneksel mekanımız Hilton Harbiye‘de yapıyoruz.

Yaşamımızda, seçimlerimizle tetiklenen, eylemlerimizle şekillendirdiğimiz yollarımız var. Önemli olan sizin için en güzel, en hayırlı ve en verimli olan potansiyelinizi aktive etmek, realitenize demirlemek.

Niyetimiz 2017’de her birimizin, en yüksek ve en verimli potansiyelini gerçekleştirebilmesi. Bu buluşmada yaşamlarımıza dair bu potansiyellerimizi nasıl aktive edeceğimizi ve gerçekleştireceğimizi konuşuyor, çalışıyor olacağız.

Seçen, niyet eden ve bu yönde adımlar atmaktan çekinmeyenler için, Sevgiye doğru değişimin, Işık hızında gerçekleşeceği bir yeni yıl bizi bekliyor.

2017 benim de yılım olsun diyorsanız, buyrun, biz 21.12’de buluşuyoruz 🙂

Geleneksel Yeni Yıl Toplantısı katılım ücretimiz 50 TL. Kayıt için yandaki formu doldurmanız ve ardından kayıt ücretini yatırmanız gerekiyor. Böylelikle kesin kaydınız tamamlanmış olacak. Katılımcı sayımız her zamanki gibi sınırlı.

Yeni’ye birlikte, yine keyifle hazırlanmak niyetiyle…

Tarih: 21.12.2016
Adres: Harbiye Hilton – İstanbul
 
Telefon: 0533-649-03-59
Email: info@isikbeden.com

Kayıt Formu

 Ad Soyad:
 Email Adresi:
 Telefon:

Tarih: 21.12.2016
Adres: Harbiye Hilton – İstanbul

Işık Beden Çalışmalar