*

Inner Wisdom Activation çalışmaları online ortamda bire bir olarak yapılır.

Çalışma günü bol su içmek hafif yiyecekler yemek önerilir.

Çalışma gün ve saatleri, hafta içi / hafta sonu, saat ‪13.00 – 17.00‬ ve ‪20.00 – 22.00‬ saatleri arasındadır.

Çalışma için sessiz, sakin bir ortamda rahat olacağınız bir pozisyonda olmanız yeterlidir.

Çalışmalar yaklaşık 1 saat sürer.

Çalışma sonrası ek ödev çalışmaları yapmanız önerilir.

Ödev çalışmalar özellikle farkındalığınızın yapılan çalışmada olması, niyetinizi tekrar deklare edebilmeniz ve enerjiyle yeniden bu farkındalıkta kontak kurmanız için destektir.

Inner Wisdom Activation I

Hayatımızda olumlu değişim ve ilerleme yaratacak sıçramaları yapabilme yeteneğini destekler.

Kişisel geçmişimizin, var olan ama farkında olmadığımız yeni hediyelerini ve yeteneklerini ortaya çıkarır.

Tekrarlanan ve artık gerekli olmayan kalıpları bırakmaya yardımcı olur. Hayatımızda daha fazla huzur, mutluluk, neşe ve bolluk bereket yaratmaya destek olur.

Inner Wisdom Activation II

Bolluk & Bereket çalışması ile:

Bolluk ve bereket kavramları ile ilgili bizi sınırlayan eski, limitli inançlarımızı farkedip bırakmak

ve

Özellikle para kavramı ile ilgili kolektif olarak oluşturulmuş inanç sistemlerinin, kalıpların dışına çıkarak bolluk & bereket ve para kavramları ile bireysel ve kolektif olarak sağlıklı, dengeli bir ilişki geliştirmek için çalışacağız.

Inner Wisdom Activation III

Bridge ile ilk iki çalışmanın kalıplarını güçlendirmek ve niyetimiz doğrultusunda Bridge’in yeni kalıplarını aktive etmek için yeni bir enerjisel ve sezgisel farkındalık düzeyinin kalıplarıyla çalışıyoruz.

İçgörü, yaratıcılık ve özgürlük anahtar kelimelerimiz.

Inner Wisdom Activation IV

Inner Wisdom’ın III. çalışması “Bridge”le daha önceki kalıpları güçlendirirken yeni enerjisel ve sezgisel yapımızı kurduk ve daha fazla merkezlendik, dengelendik. Initiation’da farklı enerji merkezlerimizde çalışarak bu yapıyı daha derin düzlemde sağlamlaştıriyoruz. Bu yüksek farkındalık, yeni ve güçlü bir içgörü ile birlikte, hayatımızda, farklı alanlarda, yeni yollar ve fırsatlar için olanak sağlar. Tüm çalışmalarda olduğu gibi ana amac kendi içsel bilgeliğimizi hatırlamak ve bunu tüm seçimlerimize ve yaşamımıza yansıtmak.

Inner Wisdom Activation V

Gate ile kişisel, kolektif ve evrensel bilincimiz arasındaki bağlantıyı mümkün olan en zarif yolla güçlendiriyoruz. Geliştirmek istediğimiz yönlerimizle çalışarak içsel bilgeliğimize sahip çıkarak günlük yaşamımızda daha net, daha aktif ve daha sağlam ilerliyoruz.