Bireysel Çalışma

Angels’ Healing Therapy (AHT) Bireysel Çalışma, Temel Program

Çalışma I : Enerjiye Uyumlanma & Aktivasyon
Çalışma II : Derin Temizlik & Dengeleme
Çalışma III : Geçmişi Onurlandırma & Nötrleme
Çalışma IV : Öz Enerjiyi Yayma I
Çalışma V : Öz Enerjiyi Yayma II

Temel Program, birbirini tamamlayan 5 ana aşamadan oluşur. Her bir seans, diğer seansın enerjisine katılımcıyı hazırlarken, bir önceki seansın enerjisini güçlendirir.

Tüm çalışmalar, kişinin özbenliğiyle birlikte gerçekleştirildiği için AHT Temel Programı’nı tamamlayan herkesin deneyimleri birbirinden farklıdır. Sevgiye doğru değişim, ilk aşamadaki uyumlanmayla başlar. Genellikle huzur ve farkındalığın artması ilk hissedilen, deneyimlenen değişimlerdir. Seanslar sırasında, farklı katmanlarda yapılan her arınma & dengeleme çalışmasında dönüşen olumsuz duygular, kayıtlar, programlar yerine özbenliğin ışığı, enerjisi dolar.

 

Randevu almak için tıklayınız!

 


Angels` Healing Theraphy (AHT) Bireysel Çalışma, Perdeleri Kaldırmak * İleri Uygulama

Çalışma VI : İlişkiler
Çalışma VII : Özel İlişkiler
Çalışma VIII : Fizik Beden & Sağlık
Çalışma IX : İş Hayatı
Çalışma X : Yetenekler
Çalışma XI : Bolluk & Bereket

Bireysel Çalışma, Perdeleri Kaldırmak * İleri Uygulama Programı`nda 6 yeni çalışmamız var. Her bir aşamada, yaşamımızda üzerinde çalıştığımız ana alanlarda sizi yükseltecek, ilerletecek aktivasyonları yapacak ve o ana konudaki perdelerinizi; korkularınızı endişelerinizi… ve aslında tüm engellerinizi tek tek kaldıracağız. Bireysel Çalışma, Temel Programı`nda, enerji alanınızda, kayıtlarınızda ve aslında tüm bedensel katmanlarınızda uygun arınma, dengeleme ve aktivasyonları yaparak hem bedeninizi, hem de bilincinizi yeni bir seviyeye hazırlarken tüm blokajlarınızı sevgiye dönüştürüyor, ilerlemenizin önündeki tüm engellerinizi ortadan kaldırıyoruz. Perdeleri Kaldırmak * İleri Uygulama Programı`nda ise biraz daha derine iniyor, enerji alanınızda, hücresel düzeyde ve özvarlığınızın izni doğrultusunda, yaşam ana konularında aktive edilmesi uygun, en yüksek potansiyellerinizi aktive ediyoruz.

Evrim bizler için devam eden bir süreç. Farkındalığımızı, bilincimizi her yükselttiğimizde, DNA`mıza etki eder, onu değiştirir, geliştirir yani buradaki evrim sürecine katkıda bulunuruz. Bireysel Çalışma Perdeleri Kaldırmak * İleri Uygulama Programıyla yapılan bu aktivasyonlarla, bilincinizi yükselterek, farkındalığınızı daha yüksek düzeyde aktive ederek hücresel düzeydeki bu değişimle, bütünün sevgiye değişimine muazzam bir katkıda bulunmuş olursunuz.

Angels’ Healing Therapy (AHT) Bireysel Çalışma, Temel ve Perdeleri Kaldırmak * İleri Uygulama Programları, özbenliğinizle, bağlantınızı derinleştirir, güçlendirirken yaşamınızın her alanında, Sevgiye değişimin güçlü bir katalizörü olur ve yaşam, Sevgi, neşe, sağlık, huzur, bolluk & bereket dolu bir kendini hatırlama yolculuğuna dönüşür.

Yollarımız sevginin mucizeleriyle dopdolu olsun…

 

Randevu almak için tıklayınız!

 

Işık Beden Çalışmalar