Mucizeler Semineri – Genel

 

Yaşamlarımızın tamamı mucizedir. Nefes alıp vermeye başladığımız andan itibaren ilahi planın mükemmel ve tam bir parçası olarak bu mucizeyi, nasıl yaşayacağımızı seçerek şekillendiririz. Gün gelip de varlığınızın bilgisine, kendi Tanrısallığınıza sahip çıkmaya başladığınızda, yepyeni mucizeler yaratma yeteneğinize de sahip çıkmış olursunuz. O andan itibaren, bilinçli seçimlerinizle, istediğiniz yaşamı ve o yaşama dair mucize dediğiniz tüm güzel değişimleri, Tanrı’nın yardımıyla yaratmaya başlarsınız.

Mucizelere dair bildiğiniz, inandığınız herşeyi unutun!

Tüm çalışma boyunca ve muhtemelen bundan sonraki tüm yazılarımda, tek kullandığım `unutun` kelimesi bu olacak sanırım. Çünkü dileğim herkesin neden burada olduğunu ve gerçekte, Tanrı`nın Sevgisi olan Öz`ünü, her daim Hatırlaması. Ve işte bu yüzdendir ki Sevgiyle yazılan tüm bu yazılar Hatırlamak, Hatırlatmak için.

Bu çalışmada kısaca, olmazlarınıza, zorlarınıza, mümkün değillerinize dokunup sizi bu taşıması ağır kalıplardan kurtaracağız. Mucizelerin neler olduklarından çok, kaynaklarına bakacak ve o “Kaynak”la, herşeyin mümkün, doğal, kolay olduğunu Hatırlayacağız.

Mucizeler Semineri, 1 günlük bir grup çalışması. Kendi grubunuzu kurup çalışma talep edebileceğiniz gibi, daha önceden oluşturulan gruplara da katılabilirsiniz. Bunun için duyurularımızı takip etmeniz gerekiyor.

İçerik

Bölüm I : Enerjiye uyumlanma

Bölüm II: Mucizeler, değişimler!

Ailelerimize, ilişkilerimize, işimize, bedenimize kısacası yaşamımıza bakıyor olacağız. Neden buradayız, ne yapıyoruz, yaşamımızı nasıl değiştirebiliriz, istediğimiz değişimleri nasıl yaratırız gibi daha birçok soruya ışık tutacağız. Tüm bunları yaparken gerek genetik, gerekse kendi yarattığımız kalıplarımızı, programlarımızı, kodlarımızı, kayıtlarımızı çözümlüyor, temizliyor olacağız.

Bölüm III : Yeni alet çantası

Son bölümde, bu yepyeni alet çantanıza koymanız ve yaşamınızda Sevgiyle kullanmanız için 5 yeni alete sahip olacaksınız. Bunların neler olduğunu, nasıl kullanabileceğinizi, ne işinize yarayacaklarını yine birlikte konuşuyor olacağız. Yani aslinda yeni aletleriniz, kullanım kılavuzuyla birlikte sizin olacak.

Her anınız, Sevginin Mucizeleriyle dopdolu olsun…

Randevu almak için tıklayınız!

 

Işık Beden Çalışmalar