The Keys – Geçmiş Yaşamlar

Tanrı`nın parçası; Sevgisi olan Özbenliğiniz / Ruhunuz sonsuzdur. İlahi plan doğrultusunda Özümüz, ruh grubuyla birlikte hazırlanan yeni yaşam planı ya da planlarından birini `kendi` seçer ve bu yeni yaşam yolu doğrultusunda Dünya`ya `yeniden` gelir. Bu zamanlarda Dünya`da ilk kez enkarne olan ruhlar olduğu gibi, Dünya Projesi`nin en başından bu yana, yüzlerce kez görev almış ruhlar da vardır.

`The Keys * Geçmiş Yaşamlar` çalışmasıyla isteğiniz, niyetiniz ve izninizle geçmiş yaşamlarınızın perdelerini aralayacak ve birine kısa bir yolculuk yapıyor olacağız. 2006 yılında, herbirimizin geçmiş yaşam karmaları üzerimizdeki etkileri sıfırlandı. Bu geçmiş yaşamlarımızdan bu yaşama taşıdığımız derslerimizin üzerimizdeki etkisinin nötrlendiği anlamına geliyor. Bu nedenle birlikte yapacağımız bu çalışma geçmiş yaşamların derslerini / enerjisini temizleme çalışması değil. Teknik olarak geçmiş yaşamdan taşınmış yani olmayan bir karmanın, dersin nötrlenmesi mümkün değil, değil mi? The Keys * Geçmiş Yaşamlar çalışmamızda geçmiş yaşamlarınızdan birine birlikte bakıyor olacağız demiştik. Size kendinizi tanıma yolculuğunuzda Işık tutabilecek, yaşamınızdaki / kendinizdeki anlamlandıramadığınız noktaları anlamanıza ve dolayısıyla farkındalığınızın yükselmesine yardımcı olabilecek bu çalışma, yine bire bir yapılan kişiye özel bir çalışma.

`The Keys * Geçmiş Yaşamlar` yeni çalışmamızın, Dünya`da belki ilk kez, belki de birçok kez bedenlenen, `Son`suz bir ruh olduğunuzu, görevinizi, Öz`ünüzü / Kendinizi Hatırlamanıza yardımcı olması dileğiyle…

 

Randevu almak için tıklayınız!

 

Işık Beden Çalışmalar